>
USD
3,0761
EURO
3,3499
ALTIN
125,1659

104 BURSASPOR – ANTALYASPOR

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR   2,5 Üstü 1,65 Bursaspor üst üste 2 galibiyet ile çıkış ivmesine başladı. Özellikle Necid her maçta attığı gollerle gol krallığında da iddaalı olduğunu ispatladı. Son 10 maçta 6 gole direk etki yaptı. Milli takımda da bir asistle katkı sağlamaya devam etti. Takımda Dany dışında eksik bulunmuyor. Timsah rakibiyle oynadığı son 10 maçta […]

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR
commercial photography locations

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR   2,5 Üstü 1,65

Bursaspor üst üste 2 galibiyet ile çıkış ivmesine başladı. Özellikle Necid her maçta attığı gollerle gol krallığında da iddaalı olduğunu ispatladı. Son 10 maçta 6 gole direk etki yaptı. Milli takımda da bir asistle katkı sağlamaya devam etti. Takımda Dany dışında eksik bulunmuyor. Timsah rakibiyle oynadığı son 10 maçta sadece 1 kez kaybetti. Ciddi bir iç saha hegomonyası kuran yeşil beyazlılar geçen sezonun başında kaybettiği Beşiktaş ve Galatasaray yenilgileri sonrasında sadece 1 kez kaybetti.

Antalya ilk haftalarda estirdiği rüzgarı biraz kaybetti. Özellikle son iki dış saha maçınıda kaybettiğini gözlemledik. Artık tekrar kadro kalitesini konuşturmasını bekliyorum. 7 maç ceza alan Yusuf Şimşek itiraz etse bile kabul edilmediği için yine kulübede yer alamayacak. Ciddi şekilde ihmal olması nedeniyle 4 maçlık ceza bir anda 7 maça çıktı. Eto’o susunca takımda bir anda fren yapıyor. Ayrıca önünde bu maçla birlikte çok zor 5 maçlık fisktür var.

Antalyaspor’da Fornezzi kadroda yok. Gaziantepspor’da Vranjes cezalı. Marcal ve camara’nın da sakatlıkları sürüyor.

Özellikle milli aranın iyi gelmesini beklediğim iki takımın maçında bol gol izleriz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri