>
USD
3,1186
EURO
3,4064
ALTIN
127,0041

104 KAYSERİSPOR – MERSİN İDMANYURDU

104  KAYSERİSPOR – MERSİN İDMANYURDU  02 2,29 Kayserispor sınırda bulunduğundan hala gergin durumda bulunuyor. 6 puanlık maç olacak ve hakikaten son derece çekişmeli geçecek diye düşünüyorum. Kayseri daha düzenli ve ne yaptığını sahada daha iyi biliyor. Kayserispor evinde son 3 maçınıda kaybetmedi. Derley ve Furkan’ın sakatlıkları var ve durumları maç saatinde belli olacak. Zeki Yavru, […]

104  KAYSERİSPOR – MERSİN İDMANYURDU
commercial photography locations

104  KAYSERİSPOR – MERSİN İDMANYURDU  02 2,29

Kayserispor sınırda bulunduğundan hala gergin durumda bulunuyor. 6 puanlık maç olacak ve hakikaten son derece çekişmeli geçecek diye düşünüyorum. Kayseri daha düzenli ve ne yaptığını sahada daha iyi biliyor. Kayserispor evinde son 3 maçınıda kaybetmedi. Derley ve Furkan’ın sakatlıkları var ve durumları maç saatinde belli olacak. Zeki Yavru, Biseswar ve Deniz’de cezalı.
Kontra atak oynayan kırmızı şeytan arkada bana göre boşluk çok fazla bulunmayacak. Tolunay Kafkas’ın stratejisi defansif düzeyde kalır. Deplasman karnesi zaten çok zayıf ve hiç kazanamadıklarını gördük. Savunma oyuncuları gol konusunda çok ciddi katkı verdi. İleri çıkarak attıkları goller dikkat çekiyor.
Ev sahibinde çok önemli eksikler var. Mersin yüksek orandan çifte şansıyla kazandırabilir.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri