>
USD
3,1134
EURO
3,3968
ALTIN
127,2978

115 TORINO – FROSINONE

115  TORINO – FROSINONE  1 1,15 Empoli karşısında aldığı mağlubiyet ile sıkıntılı günler yaşamaya devam eden Torino’da orta saha oyuncusu Acguah’ın cezası sona ererken haftalardır hücumda yaşanan sıkıntının çaresi olacak olan oyuncu Immobile, transferi gerçekleşti. Bu transfer ile bu karşılaşmada belirgin bir taraftar desteğini arkasına alacak olan bir Torino izleyeceğiz. Konuk ekip Frosinone, sahasında oynanan […]

115  TORINO – FROSINONE
commercial photography locations

115  TORINO – FROSINONE  1 1,15

Empoli karşısında aldığı mağlubiyet ile sıkıntılı günler yaşamaya devam eden Torino’da orta saha oyuncusu Acguah’ın cezası sona ererken haftalardır hücumda yaşanan sıkıntının çaresi olacak olan oyuncu Immobile, transferi gerçekleşti. Bu transfer ile bu karşılaşmada belirgin bir taraftar desteğini arkasına alacak olan bir Torino izleyeceğiz.

Konuk ekip Frosinone, sahasında oynanan Napoli maçında adeta bozguna uğradı. Ofansif olarak rakibinden çekinmeden oynayan Frosinone, bunun cezasını 5 gollü bir mağlubiyet ile almış oldu. Orta saha oyuncuları Rosi ve Carlini’nin sakatlıkları devam ediyor.

Torino için bu karşılaşma bir çıkış maçı niteliğinde olacak. Saha ve seyirci avantajını olumlu yönde kullanacakları düşünüyorum. Torino galibiyeti kupon tamamlamak için ideal bir bahis olacak.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri