USD
3,4749
EURO
3,6714
ALTIN
130,1255

118 ROMA – EMPOLI

118  ROMA – EMPOLI  1 1,25 Roma, zirveden kopmamak adına bu karşılaşmayı önemli saymak zorunda. Savunmada yaşadıkları sıkıntılar sebebi ile son haftalarda puan kayıpları geldi. Son oynanan Palermo maçındaki istekli oyun tarzı Roma’nın maçlarını izlenesi kılıyor. Son haftaların formda oyuncusu Gervinho, şu an itibari ile takımının lokomotifi. Empoli, bu sezon istikrarsız sonuçlar ile baş döndürüyor. […]

118  ROMA – EMPOLI
commercial photography locations

118  ROMA – EMPOLI  1 1,25

Roma, zirveden kopmamak adına bu karşılaşmayı önemli saymak zorunda. Savunmada yaşadıkları sıkıntılar sebebi ile son haftalarda puan kayıpları geldi. Son oynanan Palermo maçındaki istekli oyun tarzı Roma’nın maçlarını izlenesi kılıyor. Son haftaların formda oyuncusu Gervinho, şu an itibari ile takımının lokomotifi.

Empoli, bu sezon istikrarsız sonuçlar ile baş döndürüyor. Bir hafta iyi futbol oynayan takım ertesi hafta tanınmayacak halde tam aksi, kötü futbol oynuyor. Güven açısından ligin en tatmin etmeyen takımı Empoli.

Roma’da orta sahadan Keita ve Totti dışında önemli bir eksik bulunmuyor. Empoli’de ise orta sahanın iki önemli oyuncusu Saponara ve Zielinski cezalı. Yazımın başında belirttiğim gibi Roma kazanmak zorunda. Roma, seyirci önünde kazanmasını bilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri