>
USD
3,0824
EURO
3,3544
ALTIN
125,5239

178 SANTOS LAGUNA – CHIAPAS

178  SANTOS LAGUNA – CHIAPAS  1 1,70 -İki takım arasında bu sahada oynanan son 2 maçı da Santos Laguna kazandı. -Chiapas, bu sahada oynadığı son 6 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Santos Laguna, Clausura’ya da kötü başladı. Teknik adam değişikliği henüz beklenen etkiyi yaratmadı. Takımın geçen yılı şampiyon bitirmesi de bu sene yaşanan düşüşte etkili. […]

178  SANTOS LAGUNA – CHIAPAS
commercial photography locations

178  SANTOS LAGUNA – CHIAPAS  1 1,70

-İki takım arasında bu sahada oynanan son 2 maçı da Santos Laguna kazandı.

-Chiapas, bu sahada oynadığı son 6 maçta sadece 1 galibiyet alabildi.

Santos Laguna, Clausura’ya da kötü başladı. Teknik adam değişikliği henüz beklenen etkiyi yaratmadı. Takımın geçen yılı şampiyon bitirmesi de bu sene yaşanan düşüşte etkili. Apertura’da evlerinde çok kötü performanslar sergilemişlerdi ve ilk olarak bunu değiştirmeyi hedefliyorlar. Ligin iyi i saha takımlarından biriyle oynayacaklar fakat rakibin genel durum itibariyle daha iyi olduğunu belirtmekte fayda var.

Chiapas, evinde Dorados’u mağlup ederek başladı ve üstün iç saha performansını sürdürdü. Apertura’nın son döneminde deplasmanda da kazanmaya başlamışlardı ancak çok iyi bir deplasman takımı oldukları söylenemez. Bu maçta en büyük avantajları rakiplerine göre daha oturmuş bir saha içi düzene sahip olmaları ve rakibin kötü iç saha performansından ötürü kaybettiği güven olacak. Zor bir maç olacak. Ev sahibinin bu maçı çok ciddiye alacağını ve iç saha performansını düzeltmeye başlayacağını düşünüyorum. 2-3 Gol seçeneği de düşünülebilir.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri