>
USD
3,0863
EURO
3,3715
ALTIN
126,1777

187 CARLISLE – MORECAMBE

187  CARLISLE – MORECAMBE  2,5 Üstü 1,45 İç sahada Newport’a kaybedip 4 hafta süregelen puan alma serisine son veren sonra Carlisle, üst üste oynadığı 2 deplasman maçından da galibiyet ile ayrıldı. Bir önceki lig maçında Stevenage konuk olan takım, tek atıp 3 aldı. Bu hafta evine geri dönüyorlar. Lige iyi başlayan fakat son haftalarda paraşütsüz bir […]

187  CARLISLE – MORECAMBE
commercial photography locations

187  CARLISLE – MORECAMBE  2,5 Üstü 1,45

İç sahada Newport’a kaybedip 4 hafta süregelen puan alma serisine son veren sonra Carlisle, üst üste oynadığı 2 deplasman maçından da galibiyet ile ayrıldı. Bir önceki lig maçında Stevenage konuk olan takım, tek atıp 3 aldı. Bu hafta evine geri dönüyorlar.

Lige iyi başlayan fakat son haftalarda paraşütsüz bir düşüş yaşayan Morecambe ise morali hafta arasında Kupada buldu. Deplasmanda bir üst lig takımı olan Bury’i tek golle geçip bir tur atlayan taraf oldular. Şimdi ise Carslie karşısında ligde 4 maçlık kazanamama serisini sonlandırma peşindeler. Geçen hafta iç sahada Bristol karşısında 3 kez rakip fileleri havalandırmalarına rağmen 90 dakikadan puansız ayrıldılar. Karşılaşmada defans Peter Murphy sakatlığı nedeni ile oynayamayacak.

Hareketli geçmesini beklediğim mücadelede 2’den fazla gol sevinci yaşanır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri