>
USD
3,0830
EURO
3,3560
ALTIN
125,4670

188 AVELLINO – SALERNITANA

188  AVELLINO – SALERNITANA  1 1,60 Aradan önce son haftaların en formda ekibi olan Avellino, transferde sessiz kalan takımlardan biri oldu. Bu sessizliğin en büyük nedeni mutlak olarak son haftalardaki başarılı futbol ve bunun sonucunda gelen seri galibiyetler. Orta saha oyuncusu Arini(3 gol) cezalı. Konuk ekipte ciddi sıkıntılar söz konusu. Son maçlarda alınan kötü sonuçlar […]

188  AVELLINO – SALERNITANA
commercial photography locations

188  AVELLINO – SALERNITANA  1 1,60

Aradan önce son haftaların en formda ekibi olan Avellino, transferde sessiz kalan takımlardan biri oldu. Bu sessizliğin en büyük nedeni mutlak olarak son haftalardaki başarılı futbol ve bunun sonucunda gelen seri galibiyetler. Orta saha oyuncusu Arini(3 gol) cezalı.

Konuk ekipte ciddi sıkıntılar söz konusu. Son maçlarda alınan kötü sonuçlar ve genel olarak ligin ilk yarısındaki kötü performans sebebi ile transferde önemli mevkilere takviyeler yapıldı. Sol açık Zito, bu karşılaşmada eski takımına karşı mücadele verecek. Lazio’dan orta saha oyuncusu Grillo, kiralandı. Ayrıca Salernitana için bu maç öncesinde 3 önemli isim cezalı. Orta saha oyuncuları Pestrin ve Sciaudone, savunmanın önemli ismi Rossi cezalı olan oyuncular.

Formda ve morali olan Avellino’nun ciddi eksikleri olan Salernitana karşısında galibiyet serisine devam edeceğini düşünüyorum. Avellino galibiyeti kuponlarda yer almalı.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri