USD
3,3942
EURO
3,6520
ALTIN
128,0620

192 TERNANA – TRAPANI

192  TERNANA – TRAPANI  MS 0 2,90 Cosmi, yönetiminde ilk yarıda inişli çıkışlı bir performans sergileyen Trapani, transferde Lecce’den savunma oyuncusu La Bue ve yine Lecce’den Alman hücum oyuncusu Curiale’yi transfer etti. Konuk ekibin en kötü ilk 6 içinde olmak adına savaş vereceği kesin. Fakat en büyük zaafları istikrarı yakalayamamak. Ternana, ligin sıkıntılı ekiplerinden biri. Kulüp […]

192  TERNANA – TRAPANI
commercial photography locations

192  TERNANA – TRAPANI  MS 0 2,90

Cosmi, yönetiminde ilk yarıda inişli çıkışlı bir performans sergileyen Trapani, transferde Lecce’den savunma oyuncusu La Bue ve yine Lecce’den Alman hücum oyuncusu Curiale’yi transfer etti. Konuk ekibin en kötü ilk 6 içinde olmak adına savaş vereceği kesin. Fakat en büyük zaafları istikrarı yakalayamamak.

Ternana, ligin sıkıntılı ekiplerinden biri. Kulüp maddi sıkıntılar yaşıyor ve bu sebeple transferde sessiz kalan takımlardan biri oldular. Rakibi Trapani gibi sezonun ilk yarısında istikrarsız sonuçlar almışlardı. Bu açıdan güven vermemeye devam edecekler gibi.

İki takımda istikrarız. Bu sebeple bu karşılaşmada taraf bahsini riskli buluyorum. Aynı zamanda beraberliğin iki takımı da üzmeyeceğini düşünüyorum. Bu karşılaşma sistem kuponları için ideal bir beraberlik maçı olacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri