>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

197 DERBY COUNTY – BIRMINGHAM CITY

197 DERBY COUNTY – BIRMINGHAM CITY  2,5 üstü 1,65 Ev sahibi, hafta içi sahasında Reading ile kritik bir mücadele oynadı ve sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı. Liderin galip geldiği haftada puan kaybı yaşamaları kendi adlarına kötü oldu. Konuk ekip ise deplasmanda Nottingham ile 1-1 berabere kaldı. Son 7 maçta sadece Sheffield Wednesday’e mağlup oldular. Fena bir oyun […]

197 DERBY COUNTY – BIRMINGHAM CITY
commercial photography locations

197 DERBY COUNTY – BIRMINGHAM CITY  2,5 üstü 1,65

Ev sahibi, hafta içi sahasında Reading ile kritik bir mücadele oynadı ve sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı. Liderin galip geldiği haftada puan kaybı yaşamaları kendi adlarına kötü oldu. Konuk ekip ise deplasmanda Nottingham ile 1-1 berabere kaldı. Son 7 maçta sadece Sheffield Wednesday’e mağlup oldular. Fena bir oyun ortaya koymuyorlar. Ayrıca play-off’un da önemli takımlarından olabileceklerini gösteriyorlar.

Derby’de, orta sahadan Thorne’un sakatlığı geçti. Ayrıca as kaleci Carson da oynayabilir. Birmingham’da ise defans Eardley ve orta saha Cotterill gibi iki önemli oyuncu yok. İki takımın da gol potansiyeli yüksek. Ayrıca ev sahibinin savunması son zamanlarda çalkantılı. Karşılıklı gollerle baraj aşılır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri