>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

198 HUDDERSFIELD – FULHAM

198  HUDDERSFIELD – FULHAM  2,5 Üstü 1,55 Ev sahibi, son maçında ligin güçsüz ekiplerinden Charlton’ı 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Son 4 maçta alınan 3 galibiyet ve 1 beraberlikle çıkış dönemi yaşıyorlar. Küme düşme potası ile olan farkı biraz olsun açtılar. Konuk ekip ise kötü formunu devam ettiriyor. Sheffield Wednesday’den sonra Wolves’a da kaybettiler. […]

198  HUDDERSFIELD – FULHAM
commercial photography locations

198  HUDDERSFIELD – FULHAM  2,5 Üstü 1,55

Ev sahibi, son maçında ligin güçsüz ekiplerinden Charlton’ı 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Son 4 maçta alınan 3 galibiyet ve 1 beraberlikle çıkış dönemi yaşıyorlar. Küme düşme potası ile olan farkı biraz olsun açtılar. Konuk ekip ise kötü formunu devam ettiriyor. Sheffield Wednesday’den sonra Wolves’a da kaybettiler. Son 12 maçta sadece Rotherham United’ı yenebildiler.

Huddersfield’da, orta sahadan Whitehead sakat. Ayrıca orta saha Scannell’ın da durumu belirsiz. Fulham’da ise yıldız orta saha Parker’ın sakatlığı geçti ve oynaması bekleniyor. İki takımın da hücum hattı formda. Özellikle konuk ekip açık bir futbol oynadığı için maçları bol skorlu sonuçlarla bitiyor. Yine öyle bir karşılaşma izleriz. Karşılıklı gollerle baraj aşılır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri