>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

206 MODENA – AVELLINO

206  MODENA – AVELLINO  X2 1,31 İç saha maçlarında daha organize olan ve kazandığı puanların çoğunu seyirci önündeki maçlarda çıkaran Modena’da ciddi eksikler söz konusu. Savunmadan Calapai, orta sahadan Galloppa ve hücum oyuncusu Crecco cezalı. Son 6 maçını kazanarak ilk 8 içinde olma şansını yükselten Avellino’da bu maç öncesi önemli bir eksik bulunmazken takımın 10 […]

206  MODENA – AVELLINO
commercial photography locations

206  MODENA – AVELLINO  X2 1,31

İç saha maçlarında daha organize olan ve kazandığı puanların çoğunu seyirci önündeki maçlarda çıkaran Modena’da ciddi eksikler söz konusu. Savunmadan Calapai, orta sahadan Galloppa ve hücum oyuncusu Crecco cezalı.

Son 6 maçını kazanarak ilk 8 içinde olma şansını yükselten Avellino’da bu maç öncesi önemli bir eksik bulunmazken takımın 10 gol ile en skorer oyuncusu Trotta’yı Sassuolo’ya sattılar. Bu oyuncunun yokluğunda skor üretmek Kongo’lu oyuncu Mokulu’ya kaldı.

Konuk ekip formda ve iyi futbol oynuyor. Modena’da eksikler önemli. Bu yüzden formda rakiplerine karşı zorlanmaları muhtemel olacak. Konuk ekip Avellino’nun en azından kaybetmeyerek hedefleri doğrultusunda puan çıkaracağını düşünüyorum. Avellino’nun yenilmezliğine bahis yaparak kuponlarımızı tamamlayabiliriz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri