>
USD
3,1080
EURO
3,4163
ALTIN
127,5187

207 NOVARA – CROTONE

207  NOVARA – CROTONE  2,5 Altı 1,45 Bir dönem başarılı bir istatistik yakalayan ve zor kaybeden Novara, son haftalarda kötü futbol oynayan ve akabinde kötü sonuçlar alan bir takım haline geldi. Perugia’dan orta saha oyuncusu Lanzafame’yi transfer eden Novara’da savunmanın önemli oyuncusu Dell’orco cezalı. Crotone, Cagliari karşısında net bir skor ile kazanırken oynadığı başarılı futbol ile […]

207  NOVARA – CROTONE
commercial photography locations

207  NOVARA – CROTONE  2,5 Altı 1,45

Bir dönem başarılı bir istatistik yakalayan ve zor kaybeden Novara, son haftalarda kötü futbol oynayan ve akabinde kötü sonuçlar alan bir takım haline geldi. Perugia’dan orta saha oyuncusu Lanzafame’yi transfer eden Novara’da savunmanın önemli oyuncusu Dell’orco cezalı.

Crotone, Cagliari karşısında net bir skor ile kazanırken oynadığı başarılı futbol ile alkışı hak etti. Bu galibiyet onlara liderliği getirdi ve üst lige çıkmak adına büyük bir avantajın sahibi durumundalar.

Formda bir Crotone karşısında Novara’ya bahis yapmak riskli olur. Kontrolü bir maç olmasını bekliyorum. Bu yüzden gol altı bahsi ideal bir seçim olur.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri