>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

209 TRAPANI – LATINA

209  TRAPANI – LATINA  KG Var 1,65 Trapani, geçtiğimiz hafta sonu Ternana deplasmanında son dakika golü ile kaybetti. Maçın genelinde iyi oynadıklarını söylemek yanlış olacaktır. Bir dönem belirgin bir istikrar yakalamalarına rağmen son 6 maçta göstermiş oldukları performans iç açıcı değil. Latina, tam olarak bu sezon hayal kırıklıkları yaşadığım takımların başında geliyor. Kadro kalitesine güvendiğim Latina, […]

209  TRAPANI – LATINA
commercial photography locations

209  TRAPANI – LATINA  KG Var 1,65

Trapani, geçtiğimiz hafta sonu Ternana deplasmanında son dakika golü ile kaybetti. Maçın genelinde iyi oynadıklarını söylemek yanlış olacaktır. Bir dönem belirgin bir istikrar yakalamalarına rağmen son 6 maçta göstermiş oldukları performans iç açıcı değil.

Latina, tam olarak bu sezon hayal kırıklıkları yaşadığım takımların başında geliyor. Kadro kalitesine güvendiğim Latina, istikrarız performansı ile güven vermemeye devam ediyor. Orta saha oyuncusu Schiattarella cezalı.

Trapani, sahasında oynadığı bir çok karşılaşmada ofansif yönden agresif bir izlenim verdi. Latina karşısında bu tarz bir oyun ile sahada olmalarını bekliyorum. Latina, kolay skor bulabilen bir ekip. Karşılıklı gol var bahsi bu karşılaşma için en ideal bahis olacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri