USD
3,5291
EURO
3,7641
ALTIN
133,2898

219 BRESCIA – LIVORNO

219  BRESCIA – LIVORNO  2,5  Üstü 1,80 Sezonun ilk yarısında umduğunu bulamayan Livorno, transferde hız kesmiyor. Son olarak Fiorentina’dan ön libero Schetino’yu kiraladılar. Sahasında oynadığı ve beraberlikle sonuçlanan Como maçında kötü futboluna devam eden bir Livorno vardı. Brescia, Salernitana deplasmanında 3-0’lık kötü bir yenilgi aldı. Deplasmanda yaşadıkları sıkıntı devam ettikçe hedeflerinden uzaklaşabilirler. Livorno, kötü savunma […]

219  BRESCIA – LIVORNO
commercial photography locations

219  BRESCIA – LIVORNO  2,5  Üstü 1,80

Sezonun ilk yarısında umduğunu bulamayan Livorno, transferde hız kesmiyor. Son olarak Fiorentina’dan ön libero Schetino’yu kiraladılar. Sahasında oynadığı ve beraberlikle sonuçlanan Como maçında kötü futboluna devam eden bir Livorno vardı.

Brescia, Salernitana deplasmanında 3-0’lık kötü bir yenilgi aldı. Deplasmanda yaşadıkları sıkıntı devam ettikçe hedeflerinden uzaklaşabilirler.

Livorno, kötü savunma yapısı ile güven vermemeye devam ediyor. Brescia, saha avantajı ile favori. Fakat ben iki takımın da kolay skor üretebileceğini düşünüyorum. Bu yüzden öncelikli tercihim gol üstü bahsi olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri