USD
3,4897
EURO
3,6830
ALTIN
130,0593

227 LIVORNO – CAGLIARI

227  LIVORNO – CAGLIARI  IY  0 1,75 Cagliari, iki haftada yaşadığı puan kayıplarına hafta içi Lanciano deplasmanında kazanarak bu kötü seriye son vermiş oldu. Lanciano maçında savunma oyuncusu Salomon’un attığı gol izlemeye değerdi. Livorno, 5 maçlık galibiyet hasretine Salernitana karşısında da son veremedi. Bu seri 6 maça çıkarken sahaya yansıyan olumsuz futbol açıkçası ilerleyen haftalar adına […]

227  LIVORNO – CAGLIARI
commercial photography locations

227  LIVORNO – CAGLIARI  IY  0 1,75

Cagliari, iki haftada yaşadığı puan kayıplarına hafta içi Lanciano deplasmanında kazanarak bu kötü seriye son vermiş oldu. Lanciano maçında savunma oyuncusu Salomon’un attığı gol izlemeye değerdi.

Livorno, 5 maçlık galibiyet hasretine Salernitana karşısında da son veremedi. Bu seri 6 maça çıkarken sahaya yansıyan olumsuz futbol açıkçası ilerleyen haftalar adına umut vermiyor.

Cagliari, kadro kalitesinin yanında özel rakipler karşısında kazanmayı bilen bir ekip. Livorno’yu mutlak olarak önemseyeceklerdir. Her iki takımdan kontrollü bir oyun başlangıcı bekliyorum. İlk yarı beraberliği bu karşılaşma için ideal bahis olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri