>
USD
3,0730
EURO
3,3459
ALTIN
125,9898

232 TERNANA – COMO

232  TERNANA – COMO  1 1,80 Ligin istikrar yönünden en dengesiz takımlarından biri olan Ternana, kolay maçlarda puan kayıpları yaşarken çok zor maçlarda aldığı sürpriz sonuçlar ile dikkat çekebiliyor. Hafta içi Ascoli deplasmanında ofansif anlamda çok başarısız bir maç çıkardılar. Como, ligin en vasat ekibi durumunda. Fakat zaman zaman şans faktörü ile birlikte sürpriz yaptıkları […]

232  TERNANA – COMO
commercial photography locations

232  TERNANA – COMO  1 1,80

Ligin istikrar yönünden en dengesiz takımlarından biri olan Ternana, kolay maçlarda puan kayıpları yaşarken çok zor maçlarda aldığı sürpriz sonuçlar ile dikkat çekebiliyor. Hafta içi Ascoli deplasmanında ofansif anlamda çok başarısız bir maç çıkardılar.

Como, ligin en vasat ekibi durumunda. Fakat zaman zaman şans faktörü ile birlikte sürpriz yaptıkları maçlar oldu. Son olarak Crotone karşısında kaybeden Como’nun özellikle dış saha maçlarında savunmada sıkıntılı olduğunu unutmamak gerek.

Ternana, güven konusunda sıkıntıları olan bir ekip olsa da Como gibi vasatı aşamayan bir takım karşısında benim gözümde avantajlı olacak. Saha avantajı faktörü bu karşılaşmada ortaya çıkar.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri