>
USD
3,1080
EURO
3,4163
ALTIN
127,5187

254 HARTLEPOOL – EXETER

254 HARTLEPOOL – EXETER  2,5 Üstü 1,70 Düşme hattının 4 puan üzerinde yer alan Hartlepool, iç sahada elde ettiği tek gollü Wycombe galibiyetinden sonra deplasmanda Accrington’a 3 golle mağlup olmuştu. Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Cambridge karşısına çıkan ekip, öne geçtiği ve galibiyete çok yaklaştığı mücadelede 90.dakikada gol yiyince 1 puana rıza gösterdi. Alt sıralarda oldukları için […]

254 HARTLEPOOL – EXETER
commercial photography locations

254 HARTLEPOOL – EXETER  2,5 Üstü 1,70

Düşme hattının 4 puan üzerinde yer alan Hartlepool, iç sahada elde ettiği tek gollü Wycombe galibiyetinden sonra deplasmanda Accrington’a 3 golle mağlup olmuştu. Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Cambridge karşısına çıkan ekip, öne geçtiği ve galibiyete çok yaklaştığı mücadelede 90.dakikada gol yiyince 1 puana rıza gösterdi. Alt sıralarda oldukları için alınacak her puana ihtiyaç duydukları kesin.

İlk 7 ile arasında 5 puan fark bulunan Exeter 3 haftadır kaybetmiyor. Deplasmandaki Morecambe beraberliğinden sonra oynadığı Leyton mücadelesini kayıpsız tamamlayan ekip, son lig mücadelesinde ise iç sahada Accrington’u devirerek güzel bir galibiyete imza attı. Zorlu rakip karşısında alınan 3 puan kendilerine olan güvenlerini de artırdı. Orta saha Ryan Harley’in sakatlığı devam etmekte.

Gol yeme ve gol atma konusunda sıkıntı yaşamayan iki ekibin mücadelesinde 2,5 gol barajı aşılacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri