>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

256 CARLISLE – YEOVIL

256  CARLISLE – YEOVIL  1 1,80 İngiltere Lig 2 takımlarından ikisi bu turda karşılaşıyor. Ligde ilk 7’nin 2 puan gerisinde bulunan ve hedefleri konusunda kararlı olan Carlisle, uzun süren puan alma alışkanlığına son hafta son vermek zorunda kaldı. Takım iç sahada konuk ettiği lider Plymouth’a 2 farklı yenildi ve mağlubiyet ile de tanışmış oldu. Bu […]

256  CARLISLE – YEOVIL
commercial photography locations

256  CARLISLE – YEOVIL  1 1,80

İngiltere Lig 2 takımlarından ikisi bu turda karşılaşıyor. Ligde ilk 7’nin 2 puan gerisinde bulunan ve hedefleri konusunda kararlı olan Carlisle, uzun süren puan alma alışkanlığına son hafta son vermek zorunda kaldı. Takım iç sahada konuk ettiği lider Plymouth’a 2 farklı yenildi ve mağlubiyet ile de tanışmış oldu. Bu yenilgi hedeflerin 1 hafta ara verse de yeniden vites artıracaklardır.

Düşme potasında yer alan Yeovil için kritik bir hafta umutlanarak geride kaldı. Takım galip gelememe sürecini ateş hattındaki rakibi York karşısında atlattı ve makasın açılmasına izin vermedi. Hazır galip gelmişken kupayı düşüneceklerini sanmıyorum. Tamamen lige odaklanacaklardır.

Ligde yine Carlisle’nin sahasında oynanan maçı ev sahibi kazanmayı bilmişti. Bu karşılaşmada da gülen tarafın ev sahibi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri