USD
3,4574
EURO
3,6693
ALTIN
130,2683

26 Mayıs Anadolu Efes – Türk Telekom Yorumu

707  ANADOLU EFES – TÜRK TELEKOM  Altı 1,70 Serinin ikinci maçında Ankara’da iyi bir agresiflik ortaya koyan Türk Telekom, bu yıl Efes’i ikinci kez devirerek seriyi son maça taşımayı başardı. Efes o maçta belki de rakibinden böylesi bir reaksiyon beklemediği için belki de rehavet nedeniyle istemediği bir sonuçla karşılaştı. Bugün maçı kazanan tarafın tur atlayıp […]

26 Mayıs Anadolu Efes – Türk Telekom Yorumu
commercial photography locations

707  ANADOLU EFES – TÜRK TELEKOM  Altı 1,70

Serinin ikinci maçında Ankara’da iyi bir agresiflik ortaya koyan Türk Telekom, bu yıl Efes’i ikinci kez devirerek seriyi son maça taşımayı başardı. Efes o maçta belki de rakibinden böylesi bir reaksiyon beklemediği için belki de rehavet nedeniyle istemediği bir sonuçla karşılaştı.

Bugün maçı kazanan tarafın tur atlayıp Trabzonspor ile eşleşeceği maçta benim öngörüm evsahibinin kazanacağı yönünde. Ama hem handikap yüksek hem de Telekom da artık sezonun son maçı olabilecek bu maçta bir sürpriz daha gerçekleştirmek için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Ben bugün ALT bahisini önereceğim. Maçın akışının Efes’in istediği ölçüde gideceğini ve savunmada dişlilerin sıkılacağını düşünüyorum. Alt olur diyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri