USD
3,5058
EURO
3,7734
ALTIN
132,2677

262 LATINA – PESCARA

262 LATINA – PESCARA  KG Var 1,65 Latina, hafta içi Vicenza deplasmanında oyunun ikinci bölümündeki kötü futbolu ile önemli sayılabilecek üç puandan oldu. Son haftalarda kötü futbol oynuyorlar ve bu süreçte takımın en büyük sıkıntısının kondisyon eksikliği olduğunu düşünüyorum. Özellikle maçların son bölümlerinde oyundan düşen bir Latina var. Pescara, son üç maçını kazandı. Bu üç maçlık […]

262 LATINA – PESCARA
commercial photography locations

262 LATINA – PESCARA  KG Var 1,65

Latina, hafta içi Vicenza deplasmanında oyunun ikinci bölümündeki kötü futbolu ile önemli sayılabilecek üç puandan oldu. Son haftalarda kötü futbol oynuyorlar ve bu süreçte takımın en büyük sıkıntısının kondisyon eksikliği olduğunu düşünüyorum. Özellikle maçların son bölümlerinde oyundan düşen bir Latina var.

Pescara, son üç maçını kazandı. Bu üç maçlık süreçte kazanırken futbol olarak da iyi durumda olduklarını net olarak gösterdiler. Son Modena maçında savunmada hata yapmadan 3 puanı hanelerine yazdırdılar.

Latina, kolay skor üretirken kalesinde kolay pozisyonlar verebilen bir takım. Pescara, skora katkı yapabilecek bir ekip. Karşılıklı gol var bahsi bu karşılaşma için ideal bahis olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri