>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

364 STURM GRAZ – ALTACH

364  STURM GRAZ – ALTACH  1 1,40 Strum Graz son maçında Grödig karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. 3-0’lık sonuç sonrasında takım 6.sırada kaldı. İyi bir sezon başlangıcı ardından işlerin bu noktaya geleceğini kimse tahmin edemezdi. Teknik direktör Franco Foda’nın bu dönemde koltuğunun sallantıda olduğunu söyleyebilirim. Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan hazırlık maçında Haladas’ı 2-0 yenmek az […]

364  STURM GRAZ – ALTACH
commercial photography locations

364  STURM GRAZ – ALTACH  1 1,40

Strum Graz son maçında Grödig karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. 3-0’lık sonuç sonrasında takım 6.sırada kaldı. İyi bir sezon başlangıcı ardından işlerin bu noktaya geleceğini kimse tahmin edemezdi. Teknik direktör Franco Foda’nın bu dönemde koltuğunun sallantıda olduğunu söyleyebilirim. Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan hazırlık maçında Haladas’ı 2-0 yenmek az da olsa takımı toparladı. Morallerin biraz yükseldiğini söyleyebilirim. Sakat oyunculardan Schick ve Piesinger’in iyileştiğini görüyoruz. Stankovic, Rosenberger, Scharifi, Kayhan ve Lykogiannis ise takımdan ayrı kalacak.
Altach cephesinde Zech ve Galvao bu maçı kaçıracak isimler. Dışarıda oynadıkları maçların bir tanesi hariç hepsinde kalesinde gol gördüler. Strum Graz önünde de kalelerini kapamaları kolay olmayacaktır. Dolayısıyla bu maçta ev sahibini bir adım önde görüyorum.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri