USD
3,4632
EURO
3,6762
ALTIN
130,3432

374 SALZBURG – RIED

374  SALZBURG – RIED  H 1 1,40 Salzburg form tutmaya başladı. Soriano’nun takıma dönüşü yalnızca kendisinin değil bütün takımın istatistiklerini artırmasına neden oldu. Son 3 maçta atılan 14 gol ile takım kendine geldi. Hala aşmaları gereken sorunları mevcut. Ülke dışına çıktıklarında sorun yaşıyorlar. Fakat Rapid Wien dahil her Bundesliga takımını bir şekilde alt etmeyi başarıyorlar. Ried […]

374  SALZBURG – RIED
commercial photography locations

374  SALZBURG – RIED  H 1 1,40

Salzburg form tutmaya başladı. Soriano’nun takıma dönüşü yalnızca kendisinin değil bütün takımın istatistiklerini artırmasına neden oldu. Son 3 maçta atılan 14 gol ile takım kendine geldi. Hala aşmaları gereken sorunları mevcut. Ülke dışına çıktıklarında sorun yaşıyorlar. Fakat Rapid Wien dahil her Bundesliga takımını bir şekilde alt etmeyi başarıyorlar. Ried maçında Yasin Pehlivan, Lazaro, Yabo, Leitgeb ve Airton çeşitli nedenlerden dolayı forma giyemeyecek.
Ried ise teknik direktör değişimi ardından yalancı bahar yaşadı fakat sonrasında düşüşün önüne geçemediler. İyi durumda değiller ve Salzburg’a direnmeleri mümkün değil. Ziegl ve Baumgartner’den yararlanamayacaklar.
Salzburg farklı kazanacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri