USD
3,4423
EURO
3,6565
ALTIN
129,6174

400 VICENZA – SALERNITANA

400  VICENZA – SALERNITANA 0 3,00 Salernitana, son haftalarda çok formsuz. Genel olarak sezon başındaki ümit veren görüntülerinin çok uzağında mücadele ediyorlar. Son olarak kupada Spezia’ya yenilerek kupanın dışında kaldılar. Hücum oyuncusu Eusepi, cezalı. Vicenza, en az rakibi kadar istikrarsız ve formsuz. Son olarak rakibi Salernitana gibi kupa mesaisinde Carpi engelini aşamayarak kupanın dışında kaldılar. Savunmanın […]

400  VICENZA – SALERNITANA
commercial photography locations

400  VICENZA – SALERNITANA 0 3,00

Salernitana, son haftalarda çok formsuz. Genel olarak sezon başındaki ümit veren görüntülerinin çok uzağında mücadele ediyorlar. Son olarak kupada Spezia’ya yenilerek kupanın dışında kaldılar. Hücum oyuncusu Eusepi, cezalı.

Vicenza, en az rakibi kadar istikrarsız ve formsuz. Son olarak rakibi Salernitana gibi kupa mesaisinde Carpi engelini aşamayarak kupanın dışında kaldılar. Savunmanın önemli oyuncusu Sampirisi, cezalı.

Açıkçası Vicenza’nın galibiyetini verilen oran beni tatmin etmedi. Vicenza, bu oranı hak edecek futbolu oynamıyor. Rakip Salernitana olunca bu oran ortaya çıkmış olabilir. Fakat Salernitana, çıkış arıyor. Kolay teslim olacaklarını zannetmiyorum. Bu karşılaşmada eşitliğin bozulmayacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri