USD
EURO
ALTIN

421 ROTHERHAM – BRIGHTON

421  ROTHERHAM – BRIGHTON  2,5 Altı 1,50 Ev sahibi, oynadığı son iki deplasman maçından da mağlup ayrılan taraf oldu. Fulham ve Preston’a kaybettiler. Fulham karşısında alınan 4-1’lik ağır yenilginin etkisi Preston maçında da hissedildi. İlk yarısını önde kapattıkları mücadelede 2-1’lik skorla kaybettiler. Bundan önceki iki karşılaşmayı sahalarında oynadılar ve ikisini de kazanmayı başardılar. Tekrardan iki maçlık […]

421  ROTHERHAM – BRIGHTON

421  ROTHERHAM – BRIGHTON  2,5 Altı 1,50

Ev sahibi, oynadığı son iki deplasman maçından da mağlup ayrılan taraf oldu. Fulham ve Preston’a kaybettiler. Fulham karşısında alınan 4-1’lik ağır yenilginin etkisi Preston maçında da hissedildi. İlk yarısını önde kapattıkları mücadelede 2-1’lik skorla kaybettiler. Bundan önceki iki karşılaşmayı sahalarında oynadılar ve ikisini de kazanmayı başardılar. Tekrardan iki maçlık iç saha mücadelesine çıkacaklar. Ligde kalmak adına bundan sonraki bütün maçlar çok önemli. Konuk ekip ise iç sahada M’Boro ekibine mağlup olduktan sonra serbest düşüşe geçti. Son 4 maçta 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldılar. Son maçta ise sahasında Wolves’a kaybettiler. Bir an önce toparlanmaları lazım yoksa arzu ettikleri Premier Lig hayal olarak kalacak.
Ev sahibi ligin genelinde gol yollarında sıkıntı çekiyor. Konuk ekip ise iyi bir savunma takımı. Son maçlarda onlarda gol yollarında sıkıntılı. İki güven vermeyen takımın mücadelesinde taraf bahsi riskli. Kısır bir mücadele bekliyorum. Baraj aşılmaz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com iddaa tahminleri
BetVigo