>
USD
3,1037
EURO
3,3911
ALTIN
126,7712

423 CAGLIARI – COMO

423  CAGLIARI – COMO  1 1,20 İtalya kupasında ne kadar kaliteli bir takım olduğunu Sassuolo deplasmanında kazanarak ispatlamış bir Cagliari izledik. Takım her yönden üst lige çıkmayı hak edecek şekilde mücadele ediyor. Como, vasat futbolu ile kuşkusuz ligin en kötü takımı konumunda. Son olarak Bari karşısında 1 puan çıkaran Como, rakibin son vuruşlardaki şanssızlıkları sayesinde […]

423  CAGLIARI – COMO
commercial photography locations

423  CAGLIARI – COMO  1 1,20

İtalya kupasında ne kadar kaliteli bir takım olduğunu Sassuolo deplasmanında kazanarak ispatlamış bir Cagliari izledik. Takım her yönden üst lige çıkmayı hak edecek şekilde mücadele ediyor.

Como, vasat futbolu ile kuşkusuz ligin en kötü takımı konumunda. Son olarak Bari karşısında 1 puan çıkaran Como, rakibin son vuruşlardaki şanssızlıkları sayesinde puan kazanmış oldu. Como, ligin en çok gol yiyen takımı olarak dikkat çekiyor(27).

Bir anlamda bu karşılaşma ligin en zirvesi ve en dibinin mücadelesi olacak. Cagliari, bu kadar formda ve morali iken vasat rakibi karşısında sürprize izin vermesi güç. Oran yükseltmek isteyenler handikaplı Cagliari galibiyetine yönelebilirler.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri