>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

427 WISLA KRAKOW – LEGIA VARŞOVA

427  WISLA KRAKOW – LEGIA VARŞOVA  2 1,95 Wisla Krakow zorlu bir fikstürden geçiyor. Cracovia, Lech Poznan ve Legia Varşova ile 7 günde 3 zorlu maça çıkmış olacaklar. Her ne kadar iyi bir takım olduklarını düşünsem bile takım yaş ortalamasının yüksek olmasından ötürü bu yoğunluktaki bir fikstürü kaldırmaları kolay değil. Öncelik bir şekilde devre arasına […]

427  WISLA KRAKOW – LEGIA VARŞOVA
commercial photography locations

427  WISLA KRAKOW – LEGIA VARŞOVA  2 1,95

Wisla Krakow zorlu bir fikstürden geçiyor. Cracovia, Lech Poznan ve Legia Varşova ile 7 günde 3 zorlu maça çıkmış olacaklar. Her ne kadar iyi bir takım olduklarını düşünsem bile takım yaş ortalamasının yüksek olmasından ötürü bu yoğunluktaki bir fikstürü kaldırmaları kolay değil. Öncelik bir şekilde devre arasına gidebilmek olacak. Legia Varşova karşısında cezalı Sadlok’un yanı sıra sakat Sarki, Buchalik ve Zemlo’nun oynamayacak. Popovic’in de sakatlığı sürüyor ve muhtemelen o da bu maça yetişemeyecek.

Legia Varşova ise Piast’ın tökezlemeye başlamasıyla zirve için iddiasını artırdı. Bu zorlu deplasmanda Furman, Vrdoljak, Maslowski, Makowski, Szwoch ve Rzeznicak oynayamayacak. Buna rağmen kadroları oldukça kaliteli ve Nikolic çok formda. Legia Varşova kazanacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri