>
USD
3,0744
EURO
3,3485
ALTIN
126,0788

453 ESKİŞEHİRSPOR – BOLUSPOR

453  ESKİŞEHİRSPOR – BOLUSPOR  KG Var 1,60 Eskişehir için her geçen hafta biraz daha ümitler tükeniyor. Uzun yıllardır mücadele ettiği Süperlig macerası bu sezon bitebilir. Son oynanan Antep maçıda çok dramatik bitti. Yönetim yakın tarihte olağan üstü kongre kararı alabilir. Oyunculardan Emre Güral-Lawal son haftalarda en çok didinen oyuncular olduğunu düşünüyorum. Ekonımik kriz aşılamazsa oyuncular peşi […]

453  ESKİŞEHİRSPOR – BOLUSPOR
commercial photography locations

453  ESKİŞEHİRSPOR – BOLUSPOR  KG Var 1,60

Eskişehir için her geçen hafta biraz daha ümitler tükeniyor. Uzun yıllardır mücadele ettiği Süperlig macerası bu sezon bitebilir. Son oynanan Antep maçıda çok dramatik bitti. Yönetim yakın tarihte olağan üstü kongre kararı alabilir. Oyunculardan Emre Güral-Lawal son haftalarda en çok didinen oyuncular olduğunu düşünüyorum. Ekonımik kriz aşılamazsa oyuncular peşi sıra gider. Ben bu maçada çok konsantre olamayacaklarını düşünüyorum.

Boluspor öncelikle ligi hedefliyor bu yüzden 5 as oyuncusu Eskişehir’e getirilmedi. Cüneyt Karakuş U21 takımının kaptanı Enes Güler’i Ümraniyespor maçında olduğu gibi yine kupa maçında kadroya dahil etti. Karakuş ligde en çok forma giyen oyuncular Ramazan Sal, kaleci Soner Şahin, Tevfik Köse, Alican Karadağ ve Adem Alkaşi’yi kadroya dahil etmedi.

Taraf galibiyeti yerine karşıklıklı goller üzmez.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri