>
USD
3,0816
EURO
3,3653
ALTIN
125,4517

494 PARIS ST GERMAIN – GFCO AJACCIO Yorumu

  Paris Saint-Germain, ilk hafta Lille deplasmanında 10 kişi kalmasına rağmen sonuca giderek ligin en iyisi olduğunu tekrar kanıtladı. Adrien Rabiot’nun tecrübesizliği takımı sıkıntıya sokabilirdi ancak o kadar kaliteli bir kadroları var ki, 10 kişi kaldıklarında dahi ligin çoğu takımının önündeler. Evlerinde oynayacakları ilk maçta ligin yeni ekiplerinden birini konuk edecekler ve maçın mutlak favorisiler. […]

494  PARIS ST GERMAIN – GFCO AJACCIO Yorumu
commercial photography locations

 

Paris Saint-Germain, ilk hafta Lille deplasmanında 10 kişi kalmasına rağmen sonuca giderek ligin en iyisi olduğunu tekrar kanıtladı. Adrien Rabiot’nun tecrübesizliği takımı sıkıntıya sokabilirdi ancak o kadar kaliteli bir kadroları var ki, 10 kişi kaldıklarında dahi ligin çoğu takımının önündeler. Evlerinde oynayacakları ilk maçta ligin yeni ekiplerinden birini konuk edecekler ve maçın mutlak favorisiler.

GFC Ajaccio, geçen yıl büyük sürpriz yaparak Ligue 1’e çıkmayı başardı ancak burada uzun süre kalmaları zor görünüyor. Rakipleri, bütçelerinin 40 katına sahip ve bu maçta sürpriz yapmaya, maçtan keyif almaya çalışacaklar. İlk hafta Troyes deplasmanından 1 puanı almayı başardılar ancak maçın tamamında rakibin oyuna hakim olduğunu, önemli pozisyonlardan yararlanamadığını belirtmekte fayda var. Konuk ekip direnemeyecektir. PSG’nin rahat kazanacağını düşündüğüm karşılaşmada 4-6 Gol seçeneği de düşünülebilir.

494  PARIS ST GERMAIN – GFCO AJACCIO  1 1,70

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri