>
USD
3,0828
EURO
3,3571
ALTIN
125,2004

497 CARLISLE – PLYMOUTH

497  CARLISLE – PLYMOUTH  KG Var 1,55 İlk 2de bulunan Carlisle sahasında lideri ağırlıyor. İç sahada 5, toplamda da 5 maçtır kaybetmeyen Carlisle, bu süreçte olası 15 puanın 11’ini hanesine yazdırarak üst sıralardaki yerini aldı. Oxford beraberliğinden sonra son hafta Notts’u iç sahada konuk eden ekip, etkili bir oyun sergilediği maçta rakibini evine 3 golle yolladı. […]

497  CARLISLE – PLYMOUTH
commercial photography locations

497  CARLISLE – PLYMOUTH  KG Var 1,55

İlk 2de bulunan Carlisle sahasında lideri ağırlıyor. İç sahada 5, toplamda da 5 maçtır kaybetmeyen Carlisle, bu süreçte olası 15 puanın 11’ini hanesine yazdırarak üst sıralardaki yerini aldı. Oxford beraberliğinden sonra son hafta Notts’u iç sahada konuk eden ekip, etkili bir oyun sergilediği maçta rakibini evine 3 golle yolladı. Takım istim üzerinde ve oynadığı oyunu her hafta geliştiriyor.

Deplasmanda 5 maçtır kaybetmeyen, toplamda ise 3 maçtır kazanan Plymouth, en yakın rakibinin 3 puan önünde lider konumda bulunuyor. İç sahadaki Cambridge mağlubiyetinden sonra kendi kimliğine geri dönen ekip, Hartlepool, Yeovil ve son lig mücadelesinde de Newport’u devirerek ritmini buldu. Bu deplasman sonrasında 2 iç saha maçları var ve bu mücadelelere lider sıfatı ile çıkma niyetindeler.

İki iyi takımın mücadelesinde atılan gol karşılık bulacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri