>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Antalyaspor’u reddetti

Yusuf Şimşek’in ile yollarını ayıran Antalyaspor, Hamza Hamzaoğlu’na teklif götürmüştü ancak Hamza Hoca’nın Antalya’nın bu teklifini reddettiği öğrenildi. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra ismi Trabzonspor ve Bursaspor ile anılan Hamza Hamzaoğlu’nu son olarak Antalyaspor istemişti. Daha önce Ocak ayına kadar takım çalıştırmak istemediğini belirten Hamza Hoca, bu nedenle Antalyaspor’dan gelen teklifi kabul etmedi. Kariyer hedefinin yurtışı olduğunu […]

Antalyaspor’u reddetti
commercial photography locations

Yusuf Şimşek’in ile yollarını ayıran Antalyaspor, Hamza Hamzaoğlu’na teklif götürmüştü ancak Hamza Hoca’nın Antalya’nın bu teklifini reddettiği öğrenildi.

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra ismi Trabzonspor ve Bursaspor ile anılan Hamza Hamzaoğlu’nu son olarak Antalyaspor istemişti. Daha önce Ocak ayına kadar takım çalıştırmak istemediğini belirten Hamza Hoca, bu nedenle Antalyaspor’dan gelen teklifi kabul etmedi.

Kariyer hedefinin yurtışı olduğunu vurgulayan Hamzaoğlu, bir süre dinlendikten sonra teklif gelmesi halined Avrupa’da bir takım çalıştırmayı amaçlıyor.

İtalyan basını geçtiğimiz günlerde Lazio’nun teknik direktör adayları arasında Di Matteo ve Hamzaoğlu’nun olduğunu yazmıştı.

NTV Spor

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri