>
USD
3,0884
EURO
3,3742
ALTIN
126,2736

AUXERRE – LAVAL

183 AUXERRE – LAVAL TG 2-3 1,70 Auxerre’de işler iyi gitmiyor. 4 maçtır mağlup oluyorlar, toplamda 7 maçtır kazanamıyorlar. Viorel Moldovan’la yollarını ayırdılar ancak Romen teknik adamın da ayrılma sebebi kötü form durumu değil, takımın kötü kadrosu. Oldukça dar bir kadroları var, ağırlığı genç oyunculardan oluşuyor ve kalite eksiği mevcut. Bu sezon ligde kalabilmeleri ciddi bir […]

AUXERRE – LAVAL
commercial photography locations

183 AUXERRE – LAVAL TG 2-3 1,70

Auxerre’de işler iyi gitmiyor. 4 maçtır mağlup oluyorlar, toplamda 7 maçtır kazanamıyorlar. Viorel Moldovan’la yollarını ayırdılar ancak Romen teknik adamın da ayrılma sebebi kötü form durumu değil, takımın kötü kadrosu. Oldukça dar bir kadroları var, ağırlığı genç oyunculardan oluşuyor ve kalite eksiği mevcut. Bu sezon ligde kalabilmeleri ciddi bir başarı olacaktır. 5 maçtır yenemedikleri bir rakiple oynayacaklar.

Laval beraberlik serisine başladı. Son 2 yılda, aldığı beraberliklerle dikkat çeken takım 3 maçtır berabere kalıyor. Sochaux ve Bourg en Bresse karşısında iyi oynadılar ancak Clermont karşısında şanslılardı, rakibin 9 kişi kalması ile maçtan puan çıkarabildiler. Oyunları deplasmana daha uygun. Düşüşte yakaladıkları bir rakip var ve aynı kontrollü oyunlarını oynamaları halinde bu deplasmandan iyi bir sonuçla ayrılabilirler. Milli aranın ardından iki takımın durumunu kestirmek de zor. 2-3 Gol seçeneği ideal görünüyor.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri