USD
3,5407
EURO
3,7676
ALTIN
132,6146

Bilic’ten veda mesajı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 1-0 kaybedilen Torku Konyaspor maçının ardından veda mesajı verdi. Torku Konyaspor’a 1-0 kaybedilen maç sonrası Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic’ten şok sözler geldi. Hırvat teknik adam, yönetimin kendisiyle yola devam etmeyeceğini ima etti. İşte o açıklamalar… “Gayet iyi bir sezon geçiriyorduk son on güne kadar. Son günlerde yaşadığımız kayıplar canımızı […]

Bilic’ten veda mesajı
commercial photography locations

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 1-0 kaybedilen Torku Konyaspor maçının ardından veda mesajı verdi.

Torku Konyaspor’a 1-0 kaybedilen maç sonrası Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic’ten şok sözler geldi. Hırvat teknik adam, yönetimin kendisiyle yola devam etmeyeceğini ima etti. İşte o açıklamalar…

“Gayet iyi bir sezon geçiriyorduk son on güne kadar. Son günlerde yaşadığımız kayıplar canımızı yaktı. Bugün fırsatlar yakaladık. Golü atsak maç farklı bir yere gidebilirdi. Başaramadık. Hayal kırıklığı yaşıyorum. Taraftarlar ve oyuncular için üzgünüm.”

“Tüm konsantrasyonum Beşiktaş’ın yararı için çalışmak. Bugüne kadar hiçbir kulüple görüşmedim. Bütün söylentiler asılsız. Niyetim burada kalmaktı. Şimdi bu mümkün olur mu bilmiyorum.”

“Bütün kayıpların sorumlusu benim. Yönetimle oturup bir değerlendirme yapacağız. Özellikle Türkiye’de futbolun nasıl yürüdüğünü biliyorum. Gelecek sezon Beşiktaş’ı çalıştırmak için bana şans verileceğini düşünmüyorum.”

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri