>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Eboue Florya’da!

Arsenal’den 2011 yılında Galatasaray’ın yolunu tutan Emmanuel Eboue, Florya’ya gelerek altyapı oyuncuları ve tesis çalışanlarına ziyarette bulundu. 2011-2012 sezonunda Fatih Terim’in olduğu dönemde Sarı Kırmızılı kulübe transfer olan Fildişili futbolcu, kulübün şampiyonluklarında önemli katkısı bulunmuştu. Geçtiğimiz seneyi sözleşmesi devam ettiği için Cim Bom’un U21 takımında geçiren Eboue, sezon sonunda serbest kaldı. İstanbul’dan ayrılmayan ve burada […]

Eboue Florya’da!
commercial photography locations

Arsenal’den 2011 yılında Galatasaray’ın yolunu tutan Emmanuel Eboue, Florya’ya gelerek altyapı oyuncuları ve tesis çalışanlarına ziyarette bulundu.

2011-2012 sezonunda Fatih Terim’in olduğu dönemde Sarı Kırmızılı kulübe transfer olan Fildişili futbolcu, kulübün şampiyonluklarında önemli katkısı bulunmuştu.

Geçtiğimiz seneyi sözleşmesi devam ettiği için Cim Bom’un U21 takımında geçiren Eboue, sezon sonunda serbest kaldı.

İstanbul’dan ayrılmayan ve burada yaşamına devam eden başarılı savunma oyuncusunun formunu korumak için Yeşilköyspor’un tesislerinden antrenmanlarını sürdürdüğü öğrenildi.

Eboue, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelerek altyapıda geçirdiği dönemdeki genç futbolcuları, kulüp doktoru Yener İnce’yi ve tesis çalışanlarını ziyaret etti.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri