>
USD
3,1005
EURO
3,3833
ALTIN
126,4789

Ekiplerin gözdesi!

Brugge forması giyen De Sutter’in menajeri, Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor’un oyuncu için çıldırdığını söyledi. Belçikalı futbolcu Tom de Sutter’in menajeri sürpriz açıklamalarda bulundu. Brugge forması giyen 29 yaşındaki futbolcu, bu sezon takımının Beşiktaş’ı elediği maçların ikisinde de gol atarak siyah-beyazlıları yıkan isim olmuş, Türk futbolseverlerin beğenisini kazanmıştı. Futbolcunun menajeri Didier Frenay, Belçika basınına yaptığı açıklamada, […]

Ekiplerin gözdesi!
commercial photography locations

Brugge forması giyen De Sutter’in menajeri, Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor’un oyuncu için çıldırdığını söyledi.

Belçikalı futbolcu Tom de Sutter’in menajeri sürpriz açıklamalarda bulundu. Brugge forması giyen 29 yaşındaki futbolcu, bu sezon takımının Beşiktaş’ı elediği maçların ikisinde de gol atarak siyah-beyazlıları yıkan isim olmuş, Türk futbolseverlerin beğenisini kazanmıştı.

Futbolcunun menajeri Didier Frenay, Belçika basınına yaptığı açıklamada, “De Sutter ile ilgilenen bir çok kulüp var. Özellikle de Türkiye’de. Bursaspor, Beşiktaş ve Galatasaray oyuncuyla ilgileniyor. De Sutter için çıldırıyorlar. Oyuncuya yapılan somut teklifleri oturup konuşabiliriz” dedi.

Kaynak: Skorer

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri