>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Esprisi gerçek oldu

Galatasaray’ın Çaykur Rizespor’a 4-3 mağlup olduğu karşılaşmadan sonra Başkanı Dursun Özbek’in Eylül ayından basın mensuplarıyla yaptığı kahvaltı sırasında yaptığı bir espri Twitter’da gündem oldu. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Eylül ayında Türk Telekom Arena’da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelmiş ve önemli açıklamalar yapmıştı. Özbek bu açıklamaları sırasında bir de espri yapmış ve ‘Şampiyonlukta hangi takımları […]

Esprisi gerçek oldu
commercial photography locations

Galatasaray’ın Çaykur Rizespor’a 4-3 mağlup olduğu karşılaşmadan sonra Başkanı Dursun Özbek’in Eylül ayından basın mensuplarıyla yaptığı kahvaltı sırasında yaptığı bir espri Twitter’da gündem oldu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Eylül ayında Türk Telekom Arena’da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelmiş ve önemli açıklamalar yapmıştı.

Özbek bu açıklamaları sırasında bir de espri yapmış ve ‘Şampiyonlukta hangi takımları rakip olarak görüyorsunuz’ sorusuna “”Osmanlı ve Rize en kuvvetli takımlar, 4-5 atıyorlar” cevabını vermişti.

İşte bu cevap Galatasaray’ın, Çaykur Rizespor’a 4-3 mağlup olması sonrasında Twitter’da tekrar hatırlandı ve gündem oldu. Çok sayıda Twitter kullanıcısı bu açıklamaları hatırlatarak Dursun Özbek’i eleştirdi.

(Hürriyet)

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri