>
USD
3,0835
EURO
3,3647
ALTIN
125,6133

Galatasaray cephesinden Ibrahimovic tweeti!

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve eski Giresun milletvekili Rasim Zaimoğlu’nun Ibrahimovic ile ilgili attığı tweet sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Galatasaray’da forvet arayışları devam ederken, adı geçen ve taraftarlar arasında büyük heyecan yaratan Zlatan Ibrahimovic için sürpriz bir açıklama geldi. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve eski Giresun milletvekili Rasim Zaimoğlu, Twitter hesabından Sarı Kırmızılı taraftarları […]

Galatasaray cephesinden Ibrahimovic tweeti!
commercial photography locations

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve eski Giresun milletvekili Rasim Zaimoğlu’nun Ibrahimovic ile ilgili attığı tweet sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Galatasaray’da forvet arayışları devam ederken, adı geçen ve taraftarlar arasında büyük heyecan yaratan Zlatan Ibrahimovic için sürpriz bir açıklama geldi. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve eski Giresun milletvekili Rasim Zaimoğlu, Twitter hesabından Sarı Kırmızılı taraftarları heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Rasim Zaimoğlu, Zlatan Ibrahimovic fotoğrafı ile birlikte ”Ibrahimovic GALATASARAY’lı olursa kimse şaşırmasın…” mesajını yayınladı. Rasim Zaimoğlu’nun bu tweeti, taraftarları heyecanlandırken sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri