>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Galatasaray’dan İbrahimovic açıklaması

Galatasaray’dan Zlatan İbrahimovic transferi hakkında açıklama geldi. Sarı Kırmızılılar, Paris Saint-Germain’de forma giyen İsveçli futbolcu Zlatan İbrahimovic hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklama yayınladı. İşte Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yayınladığı o açıklama: Değerli Galatasaraylılar, Daha önce pek çok kez gündemimizde olmadığını belirtmemize ve bunu resmi sitemizden de duyurmamıza rağmen, Paris Saint Germain Kulübü’nün futbolcusu Zlatan […]

Galatasaray’dan İbrahimovic açıklaması
commercial photography locations

Galatasaray’dan Zlatan İbrahimovic transferi hakkında açıklama geldi.

Sarı Kırmızılılar, Paris Saint-Germain’de forma giyen İsveçli futbolcu Zlatan İbrahimovic hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklama yayınladı. İşte Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yayınladığı o açıklama:

Değerli Galatasaraylılar,

Daha önce pek çok kez gündemimizde olmadığını belirtmemize ve bunu resmi sitemizden de duyurmamıza rağmen, Paris Saint Germain Kulübü’nün futbolcusu Zlatan İbrahimovic’in transferi konusunda yapılan maksatlı haber ve yorumların hız kesmeden sürdüğünü görüyoruz.

Galatasaray taraftarlarının, amacı ve kaynağı belirsiz bu tür spekülatif haberlere itibar göstermemesini rica eder; transfer çalışmalarında resmiyet kazanan bütün gelişmeleri Galatasaray’ın resmi yayın organlarımızdan sizlerle paylaşacağımızı bu vesile ile yeniden ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri