>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

İstifayla bitti

Trabzonspor Medical Park Basketbol takımı yöneticisinin soyal medya üzerinden bir gazeteciye cinsel içerikli hakaret etmesi istifayla son buldu, kulüpten açıklama geldi. Trabzonspor Medical Park basketbol takımında tam bir skandal yaşandı ancak kulüp çabuk toparlandı ve olay büyümeden istifayla sonlandırıldı. Yöneticiden kadın gazeteciye ağır hakaret Kulübün yedek üyelerinden yönetici Zafer Meriç, Suudi Arabistan’da hayatını kaybeden gazeteci […]

İstifayla bitti
commercial photography locations

Trabzonspor Medical Park Basketbol takımı yöneticisinin soyal medya üzerinden bir gazeteciye cinsel içerikli hakaret etmesi istifayla son buldu, kulüpten açıklama geldi.

Trabzonspor Medical Park basketbol takımında tam bir skandal yaşandı ancak kulüp çabuk toparlandı ve olay büyümeden istifayla sonlandırıldı.

Yöneticiden kadın gazeteciye ağır hakaret

Kulübün yedek üyelerinden yönetici Zafer Meriç, Suudi Arabistan’da hayatını kaybeden gazeteci Hasan Karakaya’nın viagra kullandığı iddialarını gündeme getiren kadın gazeteci Sedef Kabaş’a sert ifadelerle hakaret etti.

Hakaretler ve tweet’ler kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve gündem oluşturdu. Kulüpten ise jet hızıyla hamle geldi ve önce Meriç’in sosyal medya hesaplarının dondurulması, ardından da kulüpten istifa etmesi sağlandı.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri