USD
3,4897
EURO
3,6830
ALTIN
130,0593

Lucescu ile görüştüm

Trabzonspor başkan adayı Muharrem Usta, teknik direktör konusunda görüşmeler yaptığını açıkladı. Usta, Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile görüştüğünü de ilk kez açıkladı. Trabzonspor’un başkan adayı Muharrem Usta, Habertürk TV’de yayınlanan Sportürk programında çok önemli bir açıklama yaptı. Trabzonspor’da yaklaşan kongre öncesi çalışmaları hakkında bilgi veren Usta, teknik direktör seçimi konusunda da Trabzonlular’ı heyecanlandıracak bir […]

Lucescu ile görüştüm
commercial photography locations

Trabzonspor başkan adayı Muharrem Usta, teknik direktör konusunda görüşmeler yaptığını açıkladı. Usta, Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile görüştüğünü de ilk kez açıkladı.

Trabzonspor’un başkan adayı Muharrem Usta, Habertürk TV’de yayınlanan Sportürk programında çok önemli bir açıklama yaptı.

Trabzonspor’da yaklaşan kongre öncesi çalışmaları hakkında bilgi veren Usta, teknik direktör seçimi konusunda da Trabzonlular’ı heyecanlandıracak bir iddiada bulundu.

Muharrem Usta, yıllar önce çalıştırdığı Galatasaray ve Beşiktaş ile lig şampiyonlukları yaşayan Rumen teknik direktör Mircea Lucescu ile bizzat görüştüğünü ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri