>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Masaya oturmuyor

Bayern Münih’in Katalan teknik direktörü Pep Guardiola kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediğini belirterek Alman ekibi ile anlaşma yenilemeyeceğini duyurdu. Geldiği 2013 yılından beri takımıyla yaşadığı idari sorunların yanı sıra takım içi iletişiminde bozulduğunu açıklayan Pep Guardiola; kendi futbol felsefesinin, takımın kimliği ile örtüşmediğinin de altını çizdi. Guardiola, sezon sonunda Münih’ten ayrılmakta kararlı ancak takımdan […]

Masaya oturmuyor
commercial photography locations

Bayern Münih’in Katalan teknik direktörü Pep Guardiola kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediğini belirterek Alman ekibi ile anlaşma yenilemeyeceğini duyurdu.

Geldiği 2013 yılından beri takımıyla yaşadığı idari sorunların yanı sıra takım içi iletişiminde bozulduğunu açıklayan Pep Guardiola; kendi futbol felsefesinin, takımın kimliği ile örtüşmediğinin de altını çizdi.

Guardiola, sezon sonunda Münih’ten ayrılmakta kararlı ancak takımdan ayrılışının kırmızı-beyazlıları ve kendisini kötü etkilemesinden korkuyor.

Katalan teknik adam, 2012’de Barcelona’dan ayrıldığında bu kadar gergin bir hava yoktu; Bayern’i yönetmek konusunda gayet kararlıydı. Şimdi ise Bavyera ekibinin başında kalmamak konusunda gayet kararlı.

20 milyon Euro’ya ret!

Öte yandan, şampiyon ekip Guardiola’nın takımın başında kalması konusunda ısrarcı. Alman basınına göre, teknik adama sezonluk 20 milyon euro’luk teklifte bulunan Bayern Münih yöneticilerinin teklifleri Katalan hocayı ikna edemedi.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri