>
USD
3,1127
EURO
3,3941
ALTIN
127,0230

NAPOLI – BEŞİKTAŞ

460 NAPOLI – BEŞİKTAŞ 2,5 Üstü 1,35 Sahasında Roma’ya kaybeden Napoli, Atalanta yenilgisinin ardından ligde konum ve itibarını bir alt kademeye çekti. Fakat yenilgilerin geldiği bu iki mücadelede Napoli’nin kötü oynadığını düşünmüyorum. Bu anlamda Napoli’yi hafife almak büyük bir hata olur. Savunmadan Albiol ve takımın hücumdaki kilit ismi Milik, sakatlıkları sebebi ile Beşiktaş’a karşı forma giyemeyecekler. […]

NAPOLI – BEŞİKTAŞ
commercial photography locations

460 NAPOLI – BEŞİKTAŞ 2,5 Üstü 1,35

Sahasında Roma’ya kaybeden Napoli, Atalanta yenilgisinin ardından ligde konum ve itibarını bir alt kademeye çekti. Fakat yenilgilerin geldiği bu iki mücadelede Napoli’nin kötü oynadığını düşünmüyorum. Bu anlamda Napoli’yi hafife almak büyük bir hata olur. Savunmadan Albiol ve takımın hücumdaki kilit ismi Milik, sakatlıkları sebebi ile Beşiktaş’a karşı forma giyemeyecekler.

Temsilcimiz Beşiktaş, ligimizde zorlu iki deplasmandan galibiyetler alarak öz güven tazeledi. Devler liginde ilk iki maçta alınan beraberlikler kötü sayılmaz. Fakat özellikle Kiev maçında oyun içinde konsantrasyon eksikliği yaşanması hayal kırıklığı yaratırken, Napoli karşısında bu hata kötü sonuçlar getirebilir. Gökhan’ın durumu maç saatinde belli olacak. Ayrıca Oğuzhan’ın sakatlığı ise devam ediyor.

Napoli, çok güçlü bir takım. Bu durumu kesinlikle göz ardı edemeyiz. İtalyan ekibinin galibiyetine verilen oran çok düşük. Beşiktaş’ın ofansif oyun yapısını gözeterek bu mücadelede gol bahislerine yönelmekte fayda görüyorum. Öncelikli tercihim gol üstü bahsi olacak. Karşılıklı gol var, ve diğer gol üstü seçimleri değerlendirmeye uygun tercihler olur.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri