USD
3,5271
EURO
3,7893
ALTIN
133,1201

Trabzonspor

Trabzonspor’da Sportif Direktör Süleyman Hurma görevinden istifa etti. Trabzonspor’da sezon başında Sportif Direktörlük görevine getirilen Süleyman Hurma, sezon başlamadan görevinden istifa etti. ‘Onur Kıvrak’ kararı sonunu getirdi Tecrübeli yönetici, kaleci Onur Kıvrak’ı kadro dışı bırakarak Türkiye’ye yollamıştı. Bu karar, Bordo-Mavili taraftarların tepkisini çekmiş ve Onur Kıvrak, havalimanında büyük coşkuyla karşılanmıştı. Hurma, Onur Kıvrak’ı göndermesiyle ilgili […]

Trabzonspor
commercial photography locations

Trabzonspor’da Sportif Direktör Süleyman Hurma görevinden istifa etti.

Trabzonspor’da sezon başında Sportif Direktörlük görevine getirilen Süleyman Hurma, sezon başlamadan görevinden istifa etti.

‘Onur Kıvrak’ kararı sonunu getirdi

Tecrübeli yönetici, kaleci Onur Kıvrak’ı kadro dışı bırakarak Türkiye’ye yollamıştı. Bu karar, Bordo-Mavili taraftarların tepkisini çekmiş ve Onur Kıvrak, havalimanında büyük coşkuyla karşılanmıştı. Hurma, Onur Kıvrak’ı göndermesiyle ilgili olarak yaptığı bir açıklamada, “Onur kalsın derlerse ben giderim” demişti.

‘Herkes yerini bilecek’

Süleyman Hurma, Onur Kıvrak’ı kadro dışı bırakma kararı almasının ardından gazetemize yaptığı açıklamada çarpıcı sözler söylemişti. Hurma, “Trabzonspor’un doğrusu neyse ben onları doğru olarak kabul etmiş, o nedenle bu göreve gelmiş biriyim. İlk kez yapmıyorum, 25 senem bu işlerin içinde geçti. Ben durup dururken, ortada bir şey yokken takımın kaptanına böyle davranacak insan değilim. Bunun için çıldırmış olmak gerekir. Herkes olması gereken pozisyonu bilecek.” ifadelerini kullanmıştı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Tahminler iddaa tahminleri