>
USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Valdes’e Güneş vetosu

Manchester United’da aradığını bulamayan Victor Valdes’in menajeri İstanbul’a geldi. Ancak teknik direktör Şenol Güneş’ten 33 yaşındaki eldivene ‘veto’ geldi. Beşiktaş’ta kaleci transferinde sıcak saatler yaşandı. Barcelona’nın kalesinde kariyerinin en parlak dönemini geçiren, ancak Manchester United’da aradığını bulamayan Victor Valdes’in menajeri Gines Carvajal, görüşmelerde bulunmak için İstanbul’a geldi. 2 gün boyunca Beşiktaşlı yöneticilerle görüşen ve oyuncunun […]

Valdes’e Güneş vetosu
commercial photography locations

Manchester United’da aradığını bulamayan Victor Valdes’in menajeri İstanbul’a geldi. Ancak teknik direktör Şenol Güneş’ten 33 yaşındaki eldivene ‘veto’ geldi.

Beşiktaş’ta kaleci transferinde sıcak saatler yaşandı. Barcelona’nın kalesinde kariyerinin en parlak dönemini geçiren, ancak Manchester United’da aradığını bulamayan Victor Valdes’in menajeri Gines Carvajal, görüşmelerde bulunmak için İstanbul’a geldi.

2 gün boyunca Beşiktaşlı yöneticilerle görüşen ve oyuncunun Manchester United’dan bonservisini alarak Türkiye’ye gelebileceğini belirten Carvajal ile rakamsal detaylar konuşuldu.

Ancak teknik direktör Şenol Güneş’ten 33 yaşındaki eldivene ‘veto’ geldi. Güneş’in “Tolga ile kaleyi paylaşacak bir isim düşünülebilir. Ancak Valdes’i alırsak yedek kalması sorun yaratabilir” dediği öğrenildi.

YORUMLAR


    0 YORUM

Banko Maçlar iddaa tahminleri