USD
EURO
ALTIN

1 Ekim Can Yıldırım BEŞİKTAŞ – SPORTING LISBON Yorumu

507  BEŞİKTAŞ – SPORTING LISBON  KG Var 1,55 Derbide Fenerbahçe’ye üstünlük sağlayarak zirveye yükselen Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde ise Skenderbeu deplasmanında beklendiği gibi 3 puanı almasını bilmişti. Hücumda pozisyon bulma anlamında temsilcimizin sıkıntı bulunmuyor; ancak geride hala istenen performans yakalanamamış durumda. Değişiklik olmazsa Beck-Rhodolfo- Ersan-Tosic dörtlüsünün yapacakları Sporting Lizbon karşısında belirleyici olabilir. Temsilcimizde Olcay Şahan’ın geçen sezondan […]

1 Ekim Can Yıldırım BEŞİKTAŞ – SPORTING LISBON Yorumu

507  BEŞİKTAŞ – SPORTING LISBON  KG Var 1,55

Derbide Fenerbahçe’ye üstünlük sağlayarak zirveye yükselen Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde ise Skenderbeu deplasmanında beklendiği gibi 3 puanı almasını bilmişti. Hücumda pozisyon bulma anlamında temsilcimizin sıkıntı bulunmuyor; ancak geride hala istenen performans yakalanamamış durumda. Değişiklik olmazsa Beck-Rhodolfo- Ersan-Tosic dörtlüsünün yapacakları Sporting Lizbon karşısında belirleyici olabilir. Temsilcimizde Olcay Şahan’ın geçen sezondan kalan cezası devam ed,yor. Quaresma’nın yerine oynaması bekleniyor.

Portekiz Ligi’nde averajla ikinci olan S.Lizbon, Avrupa Ligi’nde grup aşamasına istenilen başlangıcı yapamadı ve L.Moskova’ya evinde kaybetmedi. Aslında o maçta daha fazla pozisyonları vardı; ancak Ruslar daha etkin geldiler. Bunu İstanbul’da telafi etmek isteyecekler. Konuk ekipte orta sahadan Mario cezalı. Yine orta sahadan Carrillo ve savunmadan Oliveira sakat. Bir dönem Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Bryan Ruiz ve forvet Slimani dikkat edilmesi gereken isimler.

Olimpiyat Stadyumu’ndaki maçta her iki ekibin de gol bulmasını bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo