USD
EURO
ALTIN

10 numarası Sneijder!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea’nin menajeri Jose Mourinho, bugüne kadar çalıştığı en iyi 10 numaralar arasında Wesley Sneijder’i açıkladı. Takımın 10 numarası Eden Hazard’ın kaliteli bir 10 numarada aranan tüm özellikleri yansıttığını söyleyen Portekizli teknik adam, Galatasaray’ın Hollandalı maestrosu Wesley Sneijder’in de kariyeri boyunca çalıştığı en iyi 10 numaralardan biri olduğunu sözlerine ekledi. Eden Hazard’ı […]

10 numarası Sneijder!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea’nin menajeri Jose Mourinho, bugüne kadar çalıştığı en iyi 10 numaralar arasında Wesley Sneijder’i açıkladı.

Takımın 10 numarası Eden Hazard’ın kaliteli bir 10 numarada aranan tüm özellikleri yansıttığını söyleyen Portekizli teknik adam, Galatasaray’ın Hollandalı maestrosu Wesley Sneijder’in de kariyeri boyunca çalıştığı en iyi 10 numaralardan biri olduğunu sözlerine ekledi.

Eden Hazard’ı neden 10 numara mevkiinde oynattığı ile ilgili gazetecilere demeç veren Mourinho, “En iyi 10 numaranız hangisiydi?” şeklinde gelen soruya, Deco ve Sneijder cevabını verdi.

Jose Mourinho, İnter’de beraber çalıştığı Sneijder için, savunma yapabildiği ve ceza sahasına girip skoru değiştirebildiğini söyledi.

Yatırımsız 20 TL Bedava Bonus için Üye Olmanız Yeterli! Tıklayın…

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo