USD
EURO
ALTIN

101 NICE – ANGERS

101  NICE – ANGERS  1 1,90 -İki takım arasında oynanan son 7 lig maçında Angers galibiyet alamadı. -Nice, Angers ile oynadığı son 14 iç saha maçında sadece 1 kez yenildi. -Nice, son 5 resmi maçta yenilmedi. Nice, son dönemde beklenen seviyenin gerisinde ancak yılbaşı arasının onlara iyi geldiği gözlendi. Yorgun takım toparlanmış ve daha canlı. […]

101  NICE – ANGERS

101  NICE – ANGERS  1 1,90

-İki takım arasında oynanan son 7 lig maçında Angers galibiyet alamadı.

-Nice, Angers ile oynadığı son 14 iç saha maçında sadece 1 kez yenildi.

-Nice, son 5 resmi maçta yenilmedi.

Nice, son dönemde beklenen seviyenin gerisinde ancak yılbaşı arasının onlara iyi geldiği gözlendi. Yorgun takım toparlanmış ve daha canlı. Sezon başındaki görüntülerine yakınlar. Ben Arfa da toparlanmış görünüyor. Sakatların da bir kısmı takıma döndü. Bu maçta Bodmer, Le Marchand, Traore, Le Bihan ve Plea’nın durumları belirsiz. Rakipleri formda ancak Nice de bu sezonun iyi futbol oynayan takımlarından biri. İç saha avantajı ile favoriler.

Angers herkesi şaşırtmayı sürdürüyor. Sadece 4 kez mağlup oldular, ligde PSG’nin arkasından ikinci sıradalar. Çok mütevazı ve kalite açısından düşük seviyede bir kadro ile harika iş çıkarıyorlar. Son 8 resmi maçta sadece 1 kez kaybettiler. Gol yemedikleri sürece problem yaşamıyorlar ve bu maça da savunma odaklı çıkacaklar. Yine geri düşmezlerse sorun yaratabilirler. Duran toplarda da çok etkililer. Dore ve Mouto’nun sakatlık durumları belirsiz. Bu iki isim dışında önemli eksikleri yok. Nice’in kazanabilmesi için maçın temposunu biraz arttırması ve rakibin dengesini bozması gerekli. Yapabileceklerini düşünüyorum. Ev sahibi kazanır. 2-3 Gol seçeneği de ideal görünüyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo