USD
EURO
ALTIN

101 PARIS ST GERMAIN – BASTIA

101  PARIS ST GERMAIN – BASTIA   1 1,65 -İki takım arasında oynanan son 10 maçın 9’unu PSG kazandı. -PSG, Bastia ile oynadığı son 6 maçın 5’inde gol yemedi. -PSG, bu sezon ligde oynadığı 19 maçta da yenilmedi. Paris Saint-Germain’de işler yolunda. Ligde 19 puan farkla liderler ve matematiksel olarak şampiyonluklarını tescillemeleri de fazla uzun sürmeyecek […]

101  PARIS ST GERMAIN – BASTIA

101  PARIS ST GERMAIN – BASTIA   1 1,65

-İki takım arasında oynanan son 10 maçın 9’unu PSG kazandı.

-PSG, Bastia ile oynadığı son 6 maçın 5’inde gol yemedi.

-PSG, bu sezon ligde oynadığı 19 maçta da yenilmedi.

Paris Saint-Germain’de işler yolunda. Ligde 19 puan farkla liderler ve matematiksel olarak şampiyonluklarını tescillemeleri de fazla uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Tüm bunlara rağmen Teknik Direktör Laurent Blanc durmayacaklarını söyledi. Hedefleri Şampiyonlar Ligi finali ve ligde gevşedikleri an bunun Şampiyonlar Ligi’ne yansıyacağının farkındalar. İkinci devreye de aynı ciddiyetle başlayacaklardır.

Bastia, devreyi kadrosuna göre iyi bir noktada kapadı. İki takımın düşecek olması da şansları; ekonomik kriz yüzünden seviyesi aşağı inen kadronun bir de sakatlıklarla uğraştığı düşünülürse bulundukları nokta iyi. Son 3 resmi maçtan mutlu ayrılarak yılı kapadılar, sakatların bazıları döndü. Kamano, Maboulou, Djiku, Ayite ve Marange’ın durumları ise belirsiz. Bu deplasman onlar için hedef maç değil. En az hasarla atlatmaya çalışacaklar. PSG’nin rahat kazanarak ikinci devreye de sıkı bir giriş yapacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo