USD
EURO
ALTIN

104 BURSASPOR – ANTALYASPOR

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR   2,5 Üstü 1,65 Bursaspor üst üste 2 galibiyet ile çıkış ivmesine başladı. Özellikle Necid her maçta attığı gollerle gol krallığında da iddaalı olduğunu ispatladı. Son 10 maçta 6 gole direk etki yaptı. Milli takımda da bir asistle katkı sağlamaya devam etti. Takımda Dany dışında eksik bulunmuyor. Timsah rakibiyle oynadığı son 10 maçta […]

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR

104  BURSASPOR – ANTALYASPOR   2,5 Üstü 1,65

Bursaspor üst üste 2 galibiyet ile çıkış ivmesine başladı. Özellikle Necid her maçta attığı gollerle gol krallığında da iddaalı olduğunu ispatladı. Son 10 maçta 6 gole direk etki yaptı. Milli takımda da bir asistle katkı sağlamaya devam etti. Takımda Dany dışında eksik bulunmuyor. Timsah rakibiyle oynadığı son 10 maçta sadece 1 kez kaybetti. Ciddi bir iç saha hegomonyası kuran yeşil beyazlılar geçen sezonun başında kaybettiği Beşiktaş ve Galatasaray yenilgileri sonrasında sadece 1 kez kaybetti.

Antalya ilk haftalarda estirdiği rüzgarı biraz kaybetti. Özellikle son iki dış saha maçınıda kaybettiğini gözlemledik. Artık tekrar kadro kalitesini konuşturmasını bekliyorum. 7 maç ceza alan Yusuf Şimşek itiraz etse bile kabul edilmediği için yine kulübede yer alamayacak. Ciddi şekilde ihmal olması nedeniyle 4 maçlık ceza bir anda 7 maça çıktı. Eto’o susunca takımda bir anda fren yapıyor. Ayrıca önünde bu maçla birlikte çok zor 5 maçlık fisktür var.

Antalyaspor’da Fornezzi kadroda yok. Gaziantepspor’da Vranjes cezalı. Marcal ve camara’nın da sakatlıkları sürüyor.

Özellikle milli aranın iyi gelmesini beklediğim iki takımın maçında bol gol izleriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo