USD
EURO
ALTIN

105 MERSİN İDMANYURDU – AKHİSAR BLD.G.SPOR

105  MERSİN İDMANYURDU – AKHİSAR BLD.G.SPOR  2 1,90 Mersin İ.Yurdu zaten yönetim sıkıntılarından dolayı çok moralsiz bir geçiş dönemi yaşadı. Ümit Özat’ın yeni takımıyla ilk süperlig maçı olacak. Türkiye kupasında gelen galibiyet bir nebze yüzleri güldürdü. Geçen sene çok rahat geçen sezonun ardından toplanan 10 puan tamamen hayal kırıklığı. Kadro dışı kalan oyunculardan Sinan Kaloğlu […]

105  MERSİN İDMANYURDU – AKHİSAR BLD.G.SPOR

105  MERSİN İDMANYURDU – AKHİSAR BLD.G.SPOR  2 1,90

Mersin İ.Yurdu zaten yönetim sıkıntılarından dolayı çok moralsiz bir geçiş dönemi yaşadı. Ümit Özat’ın yeni takımıyla ilk süperlig maçı olacak. Türkiye kupasında gelen galibiyet bir nebze yüzleri güldürdü. Geçen sene çok rahat geçen sezonun ardından toplanan 10 puan tamamen hayal kırıklığı. Kadro dışı kalan oyunculardan Sinan Kaloğlu ile anlaşma tamamlandı. En ciddi sıkıntı Wellinton’un sakatlığı oldu ve kadroda bulunmayacak.
Akhisar’ın tekrar kazanarak toparlanması gerekli. Cihat hoca ilk yarıda bilinen kadroya ısrar ederse bence bu galibiyet bu maçta gelir. Rodallega ve Güray yine maçın kilit oyuncuları olarak dikkat çekiyor. Bazı transfer dedikoduları iki oyuncunun da kafasını karıştırdı ama başkanın açıklamalarına bakılırsa ciddi düzeyde rakamlar değil. İsmail Konuk dışında yeşil siyahlılarda eksik bulunmuyor.
Akigo’ya yüksek orandan güveniyorum. Alternatif seçim goller olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo