USD
EURO
ALTIN

106 ATALANTA – INTER

106  ATALANTA – INTER 2 1,85 Geçtiğimiz hafta Sassuolo karşısında sürpriz bir mağlubiyet alan İnter, zirve yarısında önemli bir yara aldı. Bu mağlubiyet ile sıralamada Napoli ve Juventus’un gerisine düşen İnter’de Melo’nun cezası devam ederken bu oyuncunun dışında önemli bir eksik bulunmuyor. Atalanta’da işler yolunda gitmiyor. Genoa mağlubiyeti ile bu kötü seri 4 maça çıkmış […]

106  ATALANTA – INTER

106  ATALANTA – INTER 2 1,85

Geçtiğimiz hafta Sassuolo karşısında sürpriz bir mağlubiyet alan İnter, zirve yarısında önemli bir yara aldı. Bu mağlubiyet ile sıralamada Napoli ve Juventus’un gerisine düşen İnter’de Melo’nun cezası devam ederken bu oyuncunun dışında önemli bir eksik bulunmuyor.

Atalanta’da işler yolunda gitmiyor. Genoa mağlubiyeti ile bu kötü seri 4 maça çıkmış oldu. Orta saha oyuncuları Raimondi ve De Roon’un cezaları sona erdi. Hücum oyuncusu Pinila ve orta sahanın önemli oyuncusu Camona’nın sakatlıkları devam ediyor.

İnter, Sassuolo yenilgisini mutlak olarak bu deplasmanda telafi etmek isteyecek. Bu sezon dış sahada bir tek Napoli’ye kaybettiler. Oran itibari ile İnter galibiyetine bahis yapmanın mantıklı olacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM